بسم رب الحسین

خدایا نمی شود زمان بایستد و عاشورایت نیاید؟!!!

آخر مولایم می میرد از درد. یا حضرت زینب(س) یا ام المصائب،خانم جان شما یکبار مصائب کربلا را دیدید و ما هنوزم از روضه ی شما میسوزیم. امان از دل زینب. اما آقایم صاحب الزمان هزار و چند ساله که هر سال وقایع عاشورا رو به چشم میبینن و ...

کسی توی روضه ها نگف امان از دل مهدی(عج) کسی نگف این طالب بدم مقتول بکربلا؟ کسی وارد مجلس شد و نگف پس صاحب عزا کجاس؟ کسی نگف حسین زمان روزی چند بار هل من ناصر ینصرنی سر میدهد، کسی جوابشونو نداد،کسی نگف امامم زینب ندارد که غربتش را جار بزند کسی از غربت پسر فاطمه(س) نگف،کسی نگف کجاس منتقم سیلی زهرا(س)؟ کسی نگف امام از گناهان ما روزی چند بار به مقتل میرود؟کسی نگف ازین درد امام خون گریه می کند،کسی نگف درد ینی در انتظار انتقام خون جدت بسوزی و کسی نخواهد که بیایی و حق را بستانی،کسی نگف کجاس آن حقانیت عینی؟ همه گریستند و رفتند و نذری بردند کسی برای آن یار طرید ،آن تنهای در بیابان ها نذری نبرد.همه خسته شدند و رفتند خوابیدند سرخوش از عزاداری که بجا آوردند و او بیدار ماند و دعا کرد و دعا کرد و دعا کرد...

مرا ببخش آقا جان که یک محرم دیگه رو به قلب پردردت تحمیل کردم. تو را بخدا بگذر از من یا سیدی یا حبیبی یا ابتاه. امام من، ما که شیعه واقعی نیستیم اما از شنیدن این مصیبت کم میاوریم،چه می گذرد بر دل شما هر ساله عاشورا؟؟ واویلا... واویلا. تو را بخدا عاشورا نیا نیا نیا که امامم می میرد از درد می میرد از درد می میرد از درد.

یا امام حسین،ارباب شما دردانه ی خدایی،از همه چیزت برای خدا گذشتی،به خدا بگید که درسته که ما مردم زمین سزاوار این زندگی ننگ آور هستیم اما تو را به دل پر درد امامم که مضطره،اجازه ی ظهورشونو بده .

یا باب الحوائج یا عباس بن علی(ع)،یا سیدی ،آقام درد بی عباسی می کشه آقام عاشق روضه های شماس،آقام غریبه برادر نداره ابالفضل نداره،شما برای دل پردردشون دعا کن.

یا حضرت زینب(س) برای برداشتن این درد از قلب امامم دعا کنین.

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف سوء بخوان به نام تنها مضطر باقی مانده در زمین.أین بقیه الله؟

اللهم عجل لظهور ولیکنوشته شده در یکشنبه 2 مهر 1396 ساعت 00:40 | آخرین ویرایش در یکشنبه 2 مهر 1396 ساعت 00:41