سلام. امروز رفتم دندانپزشکی. واقعا چه طرح خوبیه این گذاشتن کتاب در مراکز عمومی مخصوصا اگر کتب فرهنگی و مذهبی باشه. اونجا کتاب شهید شیرودی توجهمو جلب کرد. هرچند نتونستم کامل بخونم اما دلم خواست که یکم از متنشو با شما به اشتراک بذارم و ازش عکس گرفتم. چیزی که در مقدمه ی کتاب واسم جالب بود جمله ی حضرت آقا بود که فرمودند این شهید اولین نظامی بود که من در نماز بهشون اقتدا کردم!!!! اینم از متن کتاب:

روزی دیرهنگام به پایگاه هوانیروز کرمانشاه بازگشت و لبخندزنان  به پنجره های پودرشده و بدنه ی سوراخ سوراخ هلی کوپترش نگریست و به مستقبلین گفت:

"هرچند در این پرواز شوق یک عاشق را در هر امید به وصال معشوق احساس می کردم. اما هنوز آن قدر خالص نشده ام که معشوق مرا به عرش اعلای ملکوت راه دهد."

پ.ن: چقدر این جمله ی شهید بزرگوار با اینکه خودم هم هنوز شناخت زیادی نسبت بهشون ندارم،نشون داد که در اوج درگیری و جنگ هم شهادت نصیب مخلصین خدا میگردد و باید برای گرفتنش جنگید اما با خود!

پ.ن: راستی یه سری عکسای دیگه هم در مکان های مختلف برای دوستان خوب وبلاگمون گرفتم که در اسرع وقت پست میذارم

پ.ن: میدونین که رهبر خیلی به کتابخونی مخصوصا در زمان های پرت اصرار دارن چه بسا خود ایشون یه کتاب سنگین چند جلدی رو در راه و در اتوبوس خوندند.نوشته شده در سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 ساعت 23:13 | آخرین ویرایش در سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 ساعت 23:16